Dibināta 2019. gadā

2019. gadā tālredzīgi tika dibināta Digitālās veselības biedrība ar mērķi objektīvi risināt veselības aprūpes izaicinājumus, kā arī, lai visaptveroši pilnveidotu un modernizētu šo nozari.

Mūsdienīgi risinājumi

Mums ir svarīgi apvienot visu saistīto nozaru speciālistus, lai radītu ikdienā viegli pieejamus, ērti lietojamus un nemazsvarīgi – cilvēkiem saprotamus un mūsdienīgus risinājumus, lai katrs mūsu sabiedrības loceklis varētu saņemt kvalitatīvus un sev nepieciešamus pakalpojumus dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Dažādu nozaru speciālisti

Biedrība apvienos aktīvus dažādu saistīto nozaru speciālistus, kas, sadarbojoties savā starpā, spēj, grib un pats galvenais – var – sniegt piedāvājumus, reālus risinājumus un attīstības rīkus tik akūti svarīgai nozarei.

Mēŗkis

Lai katrs mūsu sabiedrības loceklis varētu saņemt kvalitatīvus un sev nepieciešamu pakalpojumus dzīves kvalitātes uzlabošanai

Lai katrs mūsu sabiedrības loceklis varētu saņemt kvalitatīvus un sev nepieciešamus pakalpojumus dzīves kvalitātes uzlabošanai

prof. Aivars Vētra,Rehabilitācijas medicīnas aizsācējs Latvijā 

Izglītot

Pievērst padziļinātu uzmanību sabiedrības izglītošanā, lai gan atsvaidzinātu jau darbojošos profesionāļu prasmes un zināšanas atbilstoši mūsdienu standartiem, gan audzinātu nākamo paaudžu iesaistītos speciālistus saskaņā ar jaunākajām tendencēm, kas rezultātā sabiedrībai nesīs ērtākus, pieejamākus un vienkārši labākus veselības nozarei paredzētos risinājumus.

Uzlabot

Izpētīt un apkopot pētījumus par esošo veselības sistēmu, lai to uzlabotu tās pašā saknē saskaņā ar sabiedrības vajadzībām – pacienti, ārsti, medmāsas, feldšeri, ķirurgi, zinātņu doktori, medicīnas profesori, farmaceiti, pētnieki u.c. Jo katrs ir pelnījis patiesi ērtu un saprotamu pieeju savai veselībai : pacienti – saviem datiem, speciālisti, savukārt – pacientu aprūpei.

Inovēt

Aktualizēt un uzlabot esošo sistēmu ciešā sadarbībā ar visiem iesaistītajiem speciālistiem, lai veselības nozare attīstītos atbilstoši mūsdienīgiem standartiem un ievērojamam progresam. Ērta un mūsdienīga uz lietotāju vērsta sistēma rezultātā sniegs acīmredzamu rezultātu – lietojama un moderna pieeja veselības aprūpes nozarei kopumā.

Komanda

Mārtiņš Sils

Meditec līdzdibinātājs, valdes priekšsēdētājs un Digitālās Veselības Biedrības valdes loceklis.

Roberts Lasovskis

Medon dibinātājs un vadītājs, Digitālās Veselības Biedrības valdes loceklis.

prof. Aivars Vētra

Rehabilitācijas medicīnas aizsācējs Latvijā. Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesors

Marina Petrakova

VReach valdes priekšsēdētāja, Sertificēta audiologopēde, Latvijas Audiologopēdu asociācijas biedre

Kristaps Krafte

Vigo Health dibinātājs un valdes priekšsēdētajs, Digitālās Veselības Biedrības līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs

Vai mūsu vīzija sakrīt ar tavējo?

Mūsu mērķis ir, lai katrs mūsu sabiedrības loceklis varētu saņem kvalitatīvus un sev nepieciešamus pakalpojumus dzīves kvalitātes uzlabošanai, kā arī atvieglot digitālo risinājumu pieejamību, lai uzlabotu veselības aprūpes kvalitāti.

Kļūt par biedru